Znáte tu rozespalost, kdy máte pocit, že vám zvuk z venku vlezl do snu a chvíli vám trvá, než si uvědomíte, že to není sen? Tak to se mi přesně stalo to děsné ráno. „Čččččšššššš…“ zvláštní zvuk, který se mi vkradl do snu, jako když se startuje počítač. Nestihla jsem zvuk rozpoznat, ze snu mě vytrhl zvonek u dveří. Bylo 6:30, akorát jsme vstávali do práce, děti do školy a školky.
Manžel šel otevřít. Já byla zvědavá, kdo nás tak brzy po ránu chce vidět, jsem šla také. Jaký šok! Ke vchodovým dveřím jdeme kolem koupelny, odkud se zvyšovala hlasitost, mně již ze snu známého zvuku, „Čččččšššššš…“ Ve stejný moment, kdy manžel otvírá vchodové dveře, já otvírám dveře do koupelny…
„Asi jste nás vytopili“, slyším od vchodových dveří a já vidím tu spoušť. Praskla hadička u toalety a z ní stříkala voda po zdi, stropě a na zemi bylo 5 cm vody, přesně po výšku prahu. Manžel úprkem vypnul vodu a já se jala omluv a hlavně vytírání.
Tomu říkám ráno za všechny prachy! Vytopili jsme sousedy až o dvě patra. Měla jsem slzy v očích. Odpoledne nás čekalo kolečko po sousedech s omluvou, nabídkou pomoci a finančního vyrovnání. Naštěstí jsme pojištěný a sousedi také.
Jak se říká, všechno špatné je k něčemu dobré. Máme novou, nerezovou hadičku, vytřela jsem i na místech, kde běžně nevytírám a co nejvíc – soused, který na nás ráno zvonil, nás pozval na přátelský přípitek, aby nás podpořil. Máme nové přátele a děti kamarády.
Víte, že je v úterý 30. 5. Den sousedů? Nečekejte, až je vytopíte, zastavte se za nimi s přípitkem hned v úterý. Posíláme vám k tomu novou nálož testování.
Vaše Markéta
 
Poukaz na 2.000 Kč můžete získat, když nám vytvoříte módní koláž z nejméně 4 produktů oblečení a doplňků pocházejících z Modino.cz na téma „Na rande s mojí láskou.“

 
Hubnutí, to věčné téma. Pokud potřebujete něco, co vás tímto procesem provede, testujeme v pondělí 29. května knihu Já zhubnu – zdravě a natrvalo.

 
Na Den dětí, ve čtvrtek 1. června si můžete vytestovat Ferrari mezi přípravky proti vráskám.

 
Do kuchyně, domácnosti, ale i na ruce a obličej – to jsou 3 vrstvé papírové role Veltie. Rovnou dvě balení po dvou rolích si můžete vytestovat v pondělí 5. června.

 
Chcete si odpočinout od vaření? Kdo by nechtěl, venku je tak krásně. Zkuste štěstí a zapojte se ve čtvrtek 8. června do testování o chlazená jídla.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account