Včera v noci silný vítr přivál zpět zimu a hlavně sníh.
Musela jsem po obědě vylézt ven a nafotit si zasněžené jarní kytičky...
Krása (aspoň za mě)
Přeji všem krásný víkend
Krása (aspoň za mě)
Přeji všem krásný víkend
Krása (aspoň za mě)
Přeji všem krásný víkend
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...