Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Velikonoční cyklus - Žluté úterý

\"\" Z cyklu Velikonoční týden🌿🐇🐥 Žluté úterý🟡🟡🟡 (nebo také šedivé, jak komu libo) Proč zrovna žluté? Podle některých záznamů je to proto, že se po vymetení nepořádku a umytí oken do našeho domu opět dostanou paprsky slunce. A právě světlo a slunce tato jásavá barva symbolizuje. 🌞 Jak tedy výše uvedené naznačuje, téma úterý byl úklid. Mytí oken, vymetaní pavučin (těch starých, zaprášených) a koutů obydlí. Do rohů místností můžete vyzkoušet kuchyňskou sůl v miskách. Pohlcuje vlhkost a desinfikuje vzduch. Po měsíci ji vysypte do popelnice. 🧹🕸️🕷️ Apropos čím myjete okna vy? U nás je to horká voda s citrónem a trochou sody, potom přeleštit starým froté ručníkem a woalá… Budiž Světlo. 🟡🟡🟡 Se žlutou barvou je také spojená prosperita a sebe vědomí. Dostatek slunce v jarním období má blahodárný vliv na imunitu vstřebávání a vápníku v těle. Jen opatrně, je to lišák abyste si nezpůsobili, pobytem na něm, nějaké trable ( dostatek tekutin, pivo úplně né 🤭, lehká pokrývka hlavy a nějaký ten přírodní UV filtr se hodí). 🌿💸🥵 S očistou domova je propojena i očista tělesná (bylinky typu kopřiva, pampeliška, ptačinec nebo kozí noha, v Chorvatsku aktuálně „jede“ planý chřest – přes moji počáteční nedůvěru jsem mu přišla na chuť). A duševní. Pobyt v přírodě s milovanými, přáteli a také osamotě je víc než žádoucí. 🌳🌲🌼🐦 Tak zase zítra 💃🏾 www.ohnivazena.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články