Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Únorové Zuzčino poetické okénko

Vážené a milé ženy, upřímně doufám, že jste od Vánoc neprošly takovou smrští chřipek, viróz a zánětů průdušek jako já a moje rodina... Ale máme konec února, v parku jsem již zahlédla první sněženky a krokusy, tak věřme, že se dočkáme jara a že bude lépe.:) A jako pozdravení vám dnes posílám báseň z roku 1988 o jednom velmi mrazivém ránu. Mějte se krásně a opatrujte se. Vaše Holubička Zuzka

Zimní ráno

Kolik změn

v jediné noci…

Napadl sníh

venku

i v nás

Po zamrzlém polibku

spěcháme do práce –

šedého stejnokroje

ranního nemyšlení

závisti a pomluv

V očích máš

studené ráno

a vločky loučení

To mně už dávno roztály

na spálených tvářích

v slzy

 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články