Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

S dětmi v kuchyni - proč

Dnes se v minisérii S dětmi v kuchyni zaměříme na důvody PROČ s dětmi vařit. PROČ? 👶 Vaření v útlém věku je pro děti prvním krokem na cestě k samostatnosti. 👶 S vlastnoručně připravenými jídly roste sebedůvěra a trpělivost. 👶 Vaření je hlavně ruční práce, takže si děti procvičí motorické dovednosti a potrénují svoji zručnost. 👶 Plus jak říkaly naše babičky – vlastnoručně uvařené jídlo nejlépe chutná. 👶 Většinou si malí kuchtíci začnou víc vážit jídla, když vidí kolik to stojí úsilí ho uvařit. 👶 Při společném vaření se děti naučí i komunikaci a spolupráci. 👶 Podle dietologů si děti na vaření rychle zvyknou a sníží se šance, že v budoucnu propadnou nezdravým jídlům z polotovarů a fast foodům. Od malička je tak budete motivovat k zdravému stravování. Proč vaříte s dětmi vy? Více inspirace najdete na mém webu: www.varmejinak.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články