Lidičky,
asi jste si všimli sami, ale musím to napsat,
JARO JE TU V PLNÉ SÍLE A KRÁSE.
My jsme celý duben proleželi, a když jsme 1. května vyjeli na Gutštejn, zjistili jsme, že jaro je tady!
Té krásy okolo, zeleně, květin...
A bohužel také pylů, které trápí asi třetinu lidí v Česku :-(.
Nicméně ta krása přírody je víc.
Odkvétají narcisky a začínají tulipány, to je nádhera.
Tak si užijme jaro v nejlepším zdraví.
Té krásy okolo, zeleně, květin...
A bohužel také pylů, které trápí asi třetinu lidí v Česku :-(.
Nicméně ta krása přírody je víc.
Odkvétají narcisky a začínají tulipány, to je nádhera.
Tak si užijme jaro v nejlepším zdraví.









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...