Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jaro je tu v plné kráse

Lidičky, asi jste si všimli sami, ale musím to napsat, JARO JE TU V PLNÉ SÍLE A KRÁSE. My jsme celý duben proleželi, a když jsme 1. května vyjeli na Gutštejn, zjistili jsme, že jaro je tady! Té krásy okolo, zeleně, květin... A bohužel také pylů, které trápí asi třetinu lidí v Česku :-(. Nicméně ta krása přírody je víc. Odkvétají narcisky a začínají tulipány, to je nádhera. Tak si užijme jaro  v nejlepším zdraví.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články