Občas se mi do života připlete něco nečekaného. Jako třeba možnost focení s orlem. Úžasná fotografka Pavla, se kterou jsem před cca 3 lety fotila s "vlky" (viz má profilová fotka), běžně fotí fantasy fotografie s různými zvířátky (sovičky, krkavci, koně, vlci, liška...), ale ani ona ještě nefotila s orlem. A tak jsme se do toho obě premiérově vrhly po hlavě. Nechala jsem jí ve všem volnou ruku a tak jsem se na chvíli změnila v princeznu. Tedy, vzhledem k věku, spíš na královnu :-)
Protože je to ženská umanutá, umanula si získat na focení i nezískatelného prince - a získala! Ten fotil tyhle momentky, než šel taky "na plac", takže ho na momentkách neuvidíte.
Teď tahle báječná a pohodová ženská pracuje na výsledných fotkách a já vám posílám pár ukázek z toho, jak takové focení probíhá.
Nesmírně se těším na finální výsledek!
P.S. Dámy, nemám na to figuru, věk ani fotogeničnost - přesto nebo právě proto to bylo (opět) skvělé a všem doporučuji nebát se vykračovat ze svých komfortních zón a neodmítat výzvy. Ony už totiž podruhé nemusí přijít!
(Ostatně, kdo může říct, že mu křídly nafackoval orel a ten šrám na rameni má od orlího pařátu? A víte, že má orel na hrudi nádherně hebké peří?)
Vlky jsme fotily v únoru, ale letos v dubnu byla ráno v devět mnohem větší zima. Nebo už jsem to od té doby radši zapomněla :-)
Pokud budete chtít, nasdílím vám pak některé hotové profi fotky a napíšu, kde si takové můžete pořídit i vy. Chcete?
Přeji krásné dny plné neočekávaných výzev a skvělých zážitků!
Protože je to ženská umanutá, umanula si získat na focení i nezískatelného prince - a získala! Ten fotil tyhle momentky, než šel taky "na plac", takže ho na momentkách neuvidíte.
Teď tahle báječná a pohodová ženská pracuje na výsledných fotkách a já vám posílám pár ukázek z toho, jak takové focení probíhá.
Nesmírně se těším na finální výsledek!
P.S. Dámy, nemám na to figuru, věk ani fotogeničnost - přesto nebo právě proto to bylo (opět) skvělé a všem doporučuji nebát se vykračovat ze svých komfortních zón a neodmítat výzvy. Ony už totiž podruhé nemusí přijít!
(Ostatně, kdo může říct, že mu křídly nafackoval orel a ten šrám na rameni má od orlího pařátu? A víte, že má orel na hrudi nádherně hebké peří?)
Vlky jsme fotily v únoru, ale letos v dubnu byla ráno v devět mnohem větší zima. Nebo už jsem to od té doby radši zapomněla :-)
Pokud budete chtít, nasdílím vám pak některé hotové profi fotky a napíšu, kde si takové můžete pořídit i vy. Chcete?
Přeji krásné dny plné neočekávaných výzev a skvělých zážitků!










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...