Za nás super
, ale chce to hodně kávy 
, dostatek energie. Ráno přijdeš, kocháš se a najednou večer
. #Odolnostjetudůležitá
Zákopy, Klenotnice, Zbrojnice




... Tisíce exponátů ve stovkách vitrín...
Zakončení v kavárně. Bohužel v zimě není možné využít překrásný venkovní výhled a když jsme přišli v 16h už bylo vše vyprodané.
V letech 2018-2022 bylo muzeum uzavřeno a celý komplex budov prošel rekonstrukcí, při které byly také vytvořeny zcela nové expozice.
Navíc muzeum je zdarma. Ideální pro rodiče s dětmi v zimní období, kdy se už nedá v zimě nikam jít ven.










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...