Včera jsem přečetla další knihu od slovenské autorky Evy Urbaníkové
s názvem Suši v duši.
Další kniha úspěšné spisovatelky, opravdu ze života a navíc jsem se dozvěděla
mnohé věci o japonské kultuře, o ženách a mužích, o životě v Japonsku.
Také o stavování se Japonců....prostě věci, o kterých jsem zatím neměla ani potuchy.
Například, že rýže se zde připravuje na mnoho způsobů a je součástí každého
jejich jídla, snídaní počiínaje a večeří konče.
A na každé jidlo se používá a připravuje jiný druh rýže.









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...