Právě jsem dočetla knihu od slovenské spisovatelky
Evy Urbaníkové - Nakresli mi vítr.
Kniha je slabá, čte se dobře, ale příběh he docela smutný. Hodně smutný.
Jedná se o skutečný příběh, autorkou upravenýdo knižní podoby
a člověk jen zírá...
Skutečný příběh Slovenky Marcely, kterou zaslepila vášeň a zamilovanost natolik,
že skončila ve vězení.
Kniha o tom, jak tenká je hranice mezi správným a nesprávným,
jak křehká je sebeláska ve srovnání s touhou po tom,
abychom byly milované mužem...
Je o mateřské lásce, o selhání, o lidské zlobě a o tom,
že za mřížemi slovenských věznic se nachází mnoho osudů,
které se do novin nedostanou a které si tam,
v "chládku", musí vytvořit svůj vlastní svět...









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...