Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Život je v neustálých sinusoidách, v rovnováze je klid a moudrost věku....

Vlna roste do výše, ale hned za ní je průrva, údolí... čím vyšší vlna, tím hlubší údolí za ní. Ty vlny, to je štěstí a neštěstí. Dosáhnete-li nejvyššího štěstí, okamžitě bude následovat neštěstí. Je třeba přijmout pravou povahu života. Takže, když odejde vrchol a přijde údolí, přijměte je. Prociťte je. Buďte k nim citlivý, nechte je plynout a skrze ně, se proměňujte. Nerozdělujte, neříkejte štěstí a neštěstí, jsou to totiž dvě strany jedné mince. Černá a bílá. Obě buď přijměte, nebo odmítněte. Jen tak je možné dosáhnout pokoje, klidu a míru.  
  OSHO               Všechno co máme, je jen okamžik.     Dospělý je ten, kdo umí být šťasten sám se sebou.     Láska je největší léčivá síla v přírodě.     Smutek má svoji hloubku; štěstí je mělké.          
„Všechno co máme, je jen okamžik.“ — Osho

Zdroj: https://citaty.net/autori/osho/

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články