OSHO
Všechno co máme, je jen okamžik.
Dospělý je ten, kdo umí být šťasten sám se sebou.
Láska je největší léčivá síla v přírodě.
Smutek má svoji hloubku; štěstí je mělké.
Všechno co máme, je jen okamžik.
Dospělý je ten, kdo umí být šťasten sám se sebou.
Láska je největší léčivá síla v přírodě.
Smutek má svoji hloubku; štěstí je mělké.
„Všechno co máme, je jen okamžik.“ — Osho
Zdroj: https://citaty.net/autori/osho/
Zdroj: https://citaty.net/autori/osho/




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...