Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Afirmujme si: Mé léčení již probíhá. S láskou naslouchám sdělením svého těla.

Naše tělo, stejně jako naše nálada, je pouhým zrcadlem našich vnitřních myšlenek. Naše myšlenky nás ovlivňují na buněčné úrovni. To znamená, že každá jediná buňka ve vašem těle reaguje na každou jedinou myšlenku, kterou máte.



To je dobře, protože vždy můžeme změnit své myšlenkové návyky a vzory a tím znovu získat své zdraví. Nejsme odsouzeni k věčným bolestem hlavy, ani nemusíme být vydáni napospas alergiím. Nemoc je způsob, jakým nám naše tělo říká, že někde v našem vědomí existuje falešná myšlenka. Je to pro nás šance ustoupit o krok zpět a popřemýšlet nad tím, jak sami se sebou zacházíme. Naše tělo nám říká, že nemyslíme, neříkáme nebo neděláme to, co je pro naše nejvyšší dobro. A tak, když se začnete cítit nemocní, vzpomeňte si, že se k vám vaše tělo snaží promlouvat a získat vaši pozornost. Péče o sebe samé je naprosto nezbytná.

I když tyto neduhy vyléčíme na fyzické úrovni, neznamená to, že jsou navždy pryč. Proto si většina lidí myslí, že jsou odsouzeni k chronické nemoci. Vyléčení nemoci jen na fyzické úrovni nám nepřinese stav úplného zdraví. Věřím, že k tomu se musíme vyléčit i na citové a duševní úrovni. 

Celkové zdraví je spojeno s myslí, tělem i duší. Abychom se dostali z nemoci ke zdraví, musíme našim tělům věnovat náležitou péči - jíst ta správná jídla a dopřávat si potřebný odpočinek. Rovněž musíme praktikovat pozitivní myšlenky a pracovat se svými citovými záležitostmi prostřednictvím meditace a práce se zrcadlem.



Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články