Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Vzpomínky na léto. Přestože včera počasí vypadalo jinak. Dnes je tu pravý podzim.

Nastal pravý čas na čajíček, a tak konečně rekapituluji, co mi letošní léto dalo. Bylo suché a teplé. Zalívala jsem zahrádku poctivě každý večer. Někdy i přes den. Radost mám z kytiček, které narostly do krásy. Ještě mohou být chvíli venku. Sice je dnes venku mokro a studeno. Ale podle meteorologů má být ještě slunečno, na tento víkend teploty okolo 20 °C. Což je určitě fajn. To je ten pravý čas pro práci na zahradě. Sklidit jablíčka, hrušky a švestky. A další jiné ovoce, které narostlo do krásy. Jen vlašské ořechy letos u nás narostly málo . Jaké vy jste si udělaly vzpomínky na léto? Já hodně fotila. A tak jako pokojové kytičky nabraly energii a sílu na zahradě a budou z toho živy celou zimu. Tak i já energii a krásu přírody, okolí kolem sebe vstřebala do hlavy a do vzpomínek. Které mě budou hřát až přijde skutečná zima s teplotami bod bodem mrazu.  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články