Bez práce to sice nejde, ale...
Výsledkem mého dost urputného snažení bylo často akorát to, že jsem byla unavená, otrávená a v depce z toho, že to neklape tak, jak bych si představovala. A to do toho přeci dávám všechno.
Když jsem se naučila odpočívat a sem tam si prostě zablbnout, dovolit si zábavu, uvědomila jsem si, že mám najednou víc energie a výsledky se dostavovaly mnohem lepší, než když jsem u počítače seděla "od nevidím do nevidím".
A až nedávno mi došlo, že nejen práce, je důležitá, ale také emoce, kterou do ni vložíme. A když jsme vyřízení, co promítneme do svého produktu?
Stejně tak jako samozřejmě bereme to, že existuje noc a den, černá a bílá... přistupujme tak i k práci a zábavě
Jak jste na tom s rovnováhou vy?
S láskou a vděčností
Erika
www.erikacakorova.cz




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...