V poslední době se ke mně dostává hodně situací na toto téma. Lidé nevolí. Jako kdyby neměli na vybranou, což není pravda.
- Nevolí si, aby se cítili lépe.
- Nevolí si, aby byli pro sebe na prvním místě.
- Nevolí si, aby se za sebe postavili.
- Nevolí si, aby řekli nahlas, co cítí nebo co chtějí…
Volba je tu pro každého
Nesmíme na to zapomínat. Přímo urputně bychom se měli snažit na to nezapomínat. Ano, jsou věci, které se udělat musí, ale můžete si zvolit, jak se u nich budete cítit. Jsou věci, ze kterých nemáte radost, ale můžete si zvolit, že si v tom radost najdete. Jsou situace, kdy musíte udělat něco pro druhé, ale jsou situace, kdy ne. Když se na to podíváme, tak stejně byla volba provedena, jen říkáme, že jsme ji neměli. Retrospektivně je ale krásně vidět, že tuto možnost máme vždy. Měli bychom se víc snažit rozhodovat o svém životě lépe. Volit si to lepší. Nebo jak krásně říká můj manžel: „Přece si to nebudu dělat blbý.“Nedělejte si to blbý, čas letí!
Volte.- Volte si vědomě své lepší pocity.
- Volte si vědomě, že se budete sami o sebe starat.
- Volte vědomě, že některé věci se udělat nemusí a už vůbec se některé věci nemusí udělat pro některé lidi…





-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...