Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Vítám tě Podzime ♥

♥ Loučím se s tebou naše krásné teplé a hlavně slunečné Léto. Zmrzliny, aperolek či kafe na zahrádce, bazénky, hnědá krásně opálená kůže, výstřihy, krátké vzdušné oblečení. Toto vše bude opět minulostí. Léto mi bude chybět a budu se na něj těšit zase za rok. ♥ Vítám tě pochmurný podzime sice máš své plusy:
    krásně obarvená příroda při které je BABÍ léto bezkonkurenční pouštění draka výlovy rybníků 
♥ Bohužel máš více mínusů :-(:
    Deprese milióny vrstev a stejně zima suchá kůže nasrané ksichty obyvatel  ( i když ty jsou i v létě protože je teplo :-D v zimě zase je zima :-D člověk je věčně nespokojená bytost :-D) hodně dní kdy sluníčko vůbec nevykoukne :-( TMA už v 15hodin (toto mě osobně ubíjí nejvíce :-( ) začíná doba nemocí
♥ I když Podzime máš hodně mínusů, tak tě mám ráda a Vítám tě ♥.   Co Vám se líbí nebo nelíbí na podzimu? Napište mi prosím do zprávy a nebo tady do komentářů ♥ Děkuji 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články