♥ Loučím se s tebou naše krásné teplé a hlavně slunečné Léto. Zmrzliny, aperolek či kafe na zahrádce, bazénky, hnědá krásně opálená kůže, výstřihy, krátké vzdušné oblečení. Toto vše bude opět minulostí. Léto mi bude chybět a budu se na něj těšit zase za rok.
♥ Vítám tě pochmurný podzime sice máš své plusy:
krásně obarvená příroda při které je BABÍ léto bezkonkurenční
pouštění draka
výlovy rybníků
♥ Bohužel máš více mínusů :-(:
Deprese
milióny vrstev a stejně zima
suchá kůže
nasrané ksichty obyvatel ( i když ty jsou i v létě protože je teplo :-D v zimě zase je zima :-D člověk je věčně nespokojená bytost :-D)
hodně dní kdy sluníčko vůbec nevykoukne :-(
TMA už v 15hodin (toto mě osobně ubíjí nejvíce :-( )
začíná doba nemocí
♥ I když Podzime máš hodně mínusů, tak tě mám ráda a Vítám tě ♥.
Co Vám se líbí nebo nelíbí na podzimu? Napište mi prosím do zprávy a nebo tady do komentářů ♥ Děkuji
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...