
A mé zasnění mě přivádí na myšlenku sepsání všeho, v co věřím.
Věřím, že v každé tmě a ve dnech plných deště je možné najít duhu.Věřím v lásku – bezpodmínečnou a upřímnou.
Věřím v touhu a vášeň, nadšení a radost. Věřím, že v každém z nás je dobro a láska.
Věřím, že všichni můžeme být šťastní a žít svůj život podle svých snů.
Věřím, že v nitru nás je malé dítě pyšnící se svojí roztomilou radostí a nadšením.
Věřím, že krás kolem nás je nespočet. Věřím v práci dělanou s láskou.
Věřím v naplnění snů.
Věřím, že překonání se a vystoupení z „komfortní zóny“ je začátek úspěchu.
Věřím v odměnu (a to nejen materiální!!!). Věřím v rodinné zázemí a věřím na domov.
Věřím na rodinné štěstí. Věřím, že s pravdou a respektem se dá mnohé (ne-li všechno) vyřešit. Věřím v sílu žen.
Věřím v sílu a jistotu v sebe sama.
Věřím v sebe-lásku.
Věřím v sílu intuice.
Věřím na přátelství.Věřím na upřímné respektování se a přání druhému štěstí. Věřím na opravdovou sílu vděčnosti.
Věřím v sílu myšlenky – na co myslím, to roste.
Věřím na „happy end“ a pokud šťastný konec ještě nenastal, tak to není konec.
Věřím v pravdivou hojnost. Věřím, že vše se děje v náš prospěch. Věřím v polaritu mezi mužem a ženou.
Věřím na volnost a závazky v partnerském vztahu. Věřím ve vnitřní a vnější krásu.
Věřím v odlišnost a jedinečnost každého z nás. Věřím, že z nádherných maličkostí se skládá celý náš život.
Věřím, že i když se celý den nedaří a padají nám „klacky“ pod nohy, tak vše se jednou otočí a zase se dařit bude.
Věřím, že každé temné údolí má své dno, od kterého se jednou odrazíme. Věřím, že nelze netrpělivě čekat na „cíl“, ale že je nutné hledat kouzlo okamžiku i v cestě za „cílem“. Věřím, že v odpuštění je moc pochopení a empatie. Věřím, že každý si za své štěstí může sám. S láskou,
Hela




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...