Je to můj nejoblíbenější seminář.
Cesta sebelásky, léčení vnitřního dítěte a harmonizace čaker.
Když se zeptám, jaké bylo vaše dětství? Co se vám vybaví?
Jaké pocity, emoce, vzpomínky?
- Jsou ty vzpomínky spíše příjemné, pozitivní, nebo neradi vzpomínáte na své dětství?
- Cítíte se ve vztahu se svými rodiči pořád jako malé dítě? Bojíte se být sama sebou?
- Chybí vám v životě pocit bezpečí a opory a jste k sobě a druhým hodně kritická?
Pojďte se mnou vykročit na cestu sebepoznávání:
- k hlubšímu propojení sama se sebou, poznat kdo jsem, nebo kdo už nechci být
- k vyjádření potlačených emocí, zlepšení vztahů, včetně vztahu sama k sobě
- k uvolnění bolesti z dětství a najít tak v sobě opět tu hravost, radost a nadšení
Jak vám seminář pomůže zbavit se bolesti z dětství, posílit sebevědomí, sebelásku a najít oporu a bezpečí.
PROPUSTÍTE BOLEST ZE SVÉHO DĚTSTVÍ
Zlepšíte tak své vztahy, včetně vztahu sama k sobě, vnesete do nich více lásky a porozumění
UZDRAVÍTE SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ
Na semináři si projdeme techniky a způsoby, jak pečovat o své vnitřní dítě, které má každý v sobě.
POSÍLÍTE SVÉ SEBEVĚDOMÍ A SEBELÁSKU
Řekneme si, jak milovat a přijímat sama sebe, jak vnímat své emoce a pracovat na jejich uzdravení.
ODVÁŽÍTE SE BÝT SAMA SEBOU
Objevíte zdroj své osobní síly a jak převzít plnou odpovědnost za svůj život, kterého jste tvůrcem.
Na seminář můžete zakoupit i DÁRKOVÝ POUKAZ:





-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...