Rodina je pro mne vším. Držíme spolu, sdílíme své radosti, starosti, své štěstí, i ty chvilky, kdy nám není nejlépe. Radujeme se z úspěchů a snažíme se poučit z neúspěchů. Podporujeme se. Jsme prostě RODINA. A máme spoustu rituálů a, nebojím se to nazvat - tradic. Samozřejmě, těch, co se týkají vánoc. Pečeme perníčky, cukroví, společně je zdobíme (moc se těším, že už letos budu zdobit s vnoučkem - má 2 roky), 13 druhů cukoví, 7 druhů ovoce - jak jsem byla naučená od mala. Půlnoční a spousta dalších drobností. Naše rodinná tradice - Novoroční špekáček se tak ujal, že se k nám začínají stahovat sousedé a je to strašně fajn. 1.1. posedíme, opečeme špekáček, navařím čočkovou polévku, povídáme si, zpíváme u kytary. Společně pálíme čarodějnice 30.4. Navštěvujeme Velikonoční výstavu na Rybničním zámečku. Pokud byli synové školou povinní dělali jsme táboráky na ukončení prázdnin. S rodinou snachy hodujeme, děláme zabíjačky. Jsem přesvědčena, že tyto naše tradice utužují naši rodinu. Nic víc a nic míň.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...