A prečo nie?
Myslíte si, že bez ohňostoja, jedla, pitia a hlučnej zábavy sa rok s rokom nevymení?
Je to len jeden z našich starých vzorcov myslenia, vytvorený konzumnou spoločnosťou.
V pokoji ho môžete pre-pustiť ...
Dobre sa pozrite okolo seba.
ZIMA JE predsa TICHÁ, príroda odpočíva ... tak sa k nej pridajte :-)
*heart* Iba tak môžeme žiť v láske a pokoji, ak sa s prírodou opäť prepojíme *heart*
K dlhým zimným večerom patrí iste aj dobrá kniha.
Ak túžite
* byť šťastná a spoľahnúť sa na svoju vlastnú intuiíciu
* kedykoľvek a kdekoľvek pozdvihnúť svoju energiu a cítiť úprimnú radosť zo života
* dosiahnuť harmóniu so sebou a s ostatnými ľuďmi
* pritiahnuť úspech v každej oblasti života
* oslobodiť sa od starých záťaží, ktoré vám doteraz komplikovali život ...
.... začítajte sa ;-) https://stastienadosah.sk/kniha/




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...