Prázdniny skončily - návrat do školy je v nedohlednu. Upřímně - aspoň náš sbor je téměř celý v karanténě, neměl by kdo učit. Jsme skoro všichni v karanténě.
Jsme až tak zodpovědní?
Dlouho jsem si myslela, že nějaký covid se mě vůbec, ale vůbec netýká.
Týká, víc, než jsem ochotna připustit.
Náš malý - vnouček skončil na Bulovce na infekčním - průjem, teploty, křeče v bříšku. Byl dehydrovaný, vyčerpaný.
Snacha volala - marně - dětské lékařce - nezvedala telefon. Na pohotovosti ji nadali, že má volat dopředu, nicméně, měli dojet. Dojeli, malého prohlédli, poslali domů.
O pár hodin později - opět volali, dojeli, vzali malého a snachu a oba byli hospitalizováni.
Malý - je pozitivní, má covid. Asi ze školky???
Syn - nikam se už třetí den nedovolal, nicméně udělil si karanténu.
Snacha - je ráda, že jdou domů
Jonášek - už ho bříško nebolí, je rád, že byl s maminkou
My všichni - jsme rádi, že je malý v pořádku.
I když jsme všichni dodržovali vše, co lze - bohužel.,
Prosím, snažme se všichni neohrožovat své okolí.
Děkuji




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...