Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Svět bez stížnosti – Den pátý aneb ve víně je pravda a ve vodě zdraví.

Svět bez stížnosti – Den pátý aneb ve víně je pravda a ve vodě zdraví.

Dnes jsem si po dlouhé zimě nalila velkou sklenici vody. Nechala ji asi dvě hodiny odstát, a pak jsem přišla žíznivá z venku a napila se a najednou jsem si říkala, jak je dobrá. Že s nástupem teplého počasí musím pít více vody, že už mi ty čajíky nechutnají. Aspoň nebudu mít chuť na kávu. Budu hlídat, abych měla připravenou sklenici s odstátou vodou.

Znáte to přísloví:

Ve víně je pravda a ve vodě zdraví.

In vino veritas, in aquam sanitas.

 

Já osobně dávám přednost vodě pitné z kohoutku.

Je levnější jak balená.

Je vždy čerstvá.

Prostě mi chutná.

A život mě baví.

 

A náramek na ruce? Život bez stěžování prostě nejde, i když to nevypadá, že se rozbrečím: Nikdo mě nemá rád.

Nikdo nemá život jednoduchý.

Někdy jsem veselá. Někdy smutná. Prostě jsem.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články