Strach je emoce, která nás velice ovlivňuje v našem každodenním životě. Někoho více, někoho méně. Také každý může mít strach z úplně něčeho jiného. Nutno dodat, že určitou dávku strachu i potřebujeme.
Nicméně toto si pamatuji ze svého dětství:
toto nedělej, tamto nedělej - protože co tomu řekne sousedka, teta, paní učitelka.... atd.... .
Také jste to slyšeli od svých rodičů, nebo blízkých?
O emocích mluvíme i na našem kongresu pro ženy.
Je to téma, které jsme vzpomněli snad v každém hovoru, ale konkrétně na téma emocí mluví:
Lucie Kolaříková - Sebepřijetí skrze emoce
Petr Velechovský - Jak se nenechat ovládat emocemi
Program, seznam hostů kongresu najdete zde:
https://akademiezivota.cz/kongres-zdravi-zeny/program/
a svoji vstupenku ZDARMA najdete zde:




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...