Všetko vo Vesmíre je energia, to je už verejné tajomstvo :-)
Dovoľte si pripojiť sa k nám a venovať sebe samej pozornosť, nové vhľady, pokoj a čas pre seba *heart*
Čím viac láskyplnej energie spolu vytvoríme, tým viac ju budeme vidieť a cítiť všade okolo nás ...
Stačí tak málo, len si to dovoliť.
Stačí tak málo, len to už raz konečne urobiť.
Aj ja som čítala x-krát "daj seba na prvé miesto", ale zostalo len pri prečítaní, kým som to konečne prvýkrát aj naozaj urobila.
A potom znova a znova, až som si vytvorila nový zvyk a dnes som vďačná sebe samej. Nikto iný to za mňa urobil nemohol, len ja sama.
Majte so sebou trpezlivosť, vstaňte po každom páde a kľudne začínajte znova a znova. Cesta späť k sebe samej môže byť dlhá a náročná ale výsledok bude trvalý a hodnotný.
Na tomto mieste vás s radosťou podporíme: https://bit.ly/3iEH7PA




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...