



Slavní rodiče prý nejprve doufali, že jde jen o jakousi fázi, ale Shiloh má zřejmě opravdu duši chlapce. Poprvé se tak projevila ještě v předškolním věku a neopustilo ji to ani o teď, kdy vstupuje do puberty. Zpočátku s ní Jolie a Pitt chodili po doktorech, ale posléze si sami řekli, že jí nechají volnou ruku.
„Chce, abychom jí říkali John, tak jí tak říkáme,“ svěřil se Brad Pitt v americké talkshow Oprah Winfrey.
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta: Obléká se jako chlapec a plánuje velké změny.
Ne každý rodič by se s touto skutečností vyrovnal tak hravě a statečně jako Brad Pitt. Jeho biologická dcera Shiloh se totiž cítí jako chlapec a nezdráhá se tak oblékat. Naposledy doma vyslovila přání, že chce, aby se jí říkalo mužským přízviskem.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...