je proces, který uzdravuje – náš život, naše vztahy a naše zdraví.
Je to obrácení pozornosti dovnitř, do sebe a k sobě.
Je to milování, přijetí a respektování toho, kdo jsem a co jsem, včetně pozitiv i negativ, světlé i temné stránky sebe sama.
Tady a teď.
Nejdůležitější a nejhlubší vztah – celý život žijeme sami se sebou.
Dostatek sebelásky, kterou sami sobě projevujeme:
-
snižuje: strach a potřebu ovládat a kontrolovat druhých
-
zvyšuje: víru sama v sebe a své schopnosti
Takže jde ruku v ruce se zdravím sebevědomím, sebehodnotou a vnitřní svobodou.
Jako o každý vztah, i o sebelásku je potřeba pečovat, podporovat ji a živit.
SEBELÁSKA - je další téma, o kterém budeme mluvit na
Kongresu Zdraví ženy.
Pokud máš jakékoliv dotazy, otázky na toto téma, uved je v dotazníku, který najdeš na této stránce:




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...