Tady máme na mysli pochybování sama o sobě, že nejsem dost dobrá, že se podceňujeme. Lidé s nízkou sebehodnotou:
-
mají často problém říct svůj názor a obhájit si ho
tím, že se neumí bránit, tak se raději ani nepouštějí do konfrontace, aby svůj názor, nebo stanovisko obhájili
často neumí říct ne
velice často hodnotí situace jako dobré, nebo špatné
pokud se jim něco nepovede, neumí to vzít jako ponaučení, ale jako své selhání a jsou velice sebekritičtí
jsou velice přísní i sami na sebe, neumí se moc pochválit a spíše mluví o svých negativních vlastnostech, než pozitivních
Často zažívají pocit bezmoci a utápí se vnitřním přesvědčením, že je nikdo nemá rád.
Co s tím? Zajímá tě, co s tím můžeš dělat? SEBEHODNOTA – je jedno z témat našeho Kongresu Zdraví ženy. Pokud vás zajímá toto téma, vyplňte prosím dotazník, kde můžete uvést otázky, na které byste chtěli slyšet odpovědi. Dotazník najdete zde<<
Více info o Kongresu zde<<




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...