Knížky, které rozproudí vaše čtecí choutky: Se(X)znam, Octomilky a Bílá Masajka
ahoj ŽENY, dávám do placu 3 tipy na knížky, protože jsem podle statusu na FB zjistila, že to holky před dovolenou hodně řeší...a tyto byly fakt super!!
1.SE(X)ZNAM - no tak už podle názvu pochopíte vo co gou *smile* kniha líčí pouť pohledné třicátnice neprozkoumanými místy její ložnice – a je to docela jízda. Značně nemravné, ale skvělé čtení z něhož budete jednu minutu lapat po dechu a vzápětí se hlasitě smát 100% doporučuju, po přečtení mi bylo doma řečeno, zda má tato literatura pokračování, že mi předplatí všechna pokračování :-D
2.OCTOMILKY - je humorně laděný příběh o vztazích otců a jejich dcer, o vylétávání z teplých hnízd a novém hnízdění. Mě fakt hodně bavila a hlavně je tenká, takže přečtete za 1 den, já mám celkově tvorbu od Monyové ráda.
3.BÍLÁ MASAJKA - jsou tři knihy v jednom a je autobiografickým příběhem mladé Corinne, která se hluboce zamiluje do urostlého masajského náčelníka, opustí kvůli němu dosavadní způsob života v civilizované společnosti a bezhlavě se vrhá do pro ni neznámé keňské buše. No bylo to silné čtení…
Pokud máte někdo dobrý tip na komedii, autobiografii nebo klidně fantasy ala Harry Potter tak sem s nima :-)
Pokud máte někdo dobrý tip na komedii, autobiografii nebo klidně fantasy ala Harry Potter tak sem s nima :-)
Mějte hezký den Mary

Zdroj: Mary Aušová




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...