Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Role oběti nebo sebevědomí...je to volba

Tak tohle je poslední vlčice- Žena ve své síle. Další bude až  v roce 2021. Bylo to náročné a krásné 4 dny plné zážitků smíchu i pláče.  Dovolily jsme si   odevzdat to co už není třeba sebou vláčet. A myslím, že  jedno omezení za druhým praskalo jak  jen to šlo. Někdo si vzpomněl na to, co si v dětství přál a kde je jeho realita a  pokud ne, práce s vnitřním dítětem mu to znovu  zvědomila. Při  cestě přírodou ať už po prudší skále nebo v noci se omezení typu to nedám,  měnilo na  odvahu a odhodlání dokázat to.   Sledovat to jak  je hlava plná omezení a tělo ji poslouchá a prostě padá  a nohy jsou nejisté a pak se to přehodí na to, že  dávám  pozornost tomu, jak to zvládnu a tělo funguje  podle toho co mu zadám je super. Ano podle  hesla – čemu věnuješ pozornost to roste—to prožíváš. Takže, ano  to je volba.  Pokud jste si pro svůj život vybrali KLID ať už z jakéhokoliv důvodu, třeba pro pocit bezpečí  a život se změnil v NUDU, tak to není ten vnitřní klid co  spousta z nás hledá, ale strach dovolit si prožívat emoce a  pokud se zavřu prožitku a emocím, nezavírám se jen těm „negativním“, ale všem a pak nepřichází ani radost a ani  život plný  prožitků, které tak hledáme a  toužíme po nich. Dalším uvědoměním, že já jsme ten kdo volí jakou mám hodnotu, jestli ostatní jsou zábavnější nebo ne, že ani  v dosaženém titulu či majetku  bohatství není a už vůbec větší sebevědomí, protože to jakou mám hodnotu volím sama a to bez vnějších vlivů, ať už jsme špinavá nebo  nastrojená, jsme to  vždycky já a záleží jen na mě , jak to cítím, podle toho pak mi zrcadlí okolí moji hodnotu. Zajímavá otázka vyvstala po příchodu z noci strávené venku, kdy všichni měly potřebu se  rychle osprchovat. Co vlastně ze sebe smýváme?  Vždyť jsme byly jen venku v přírodě  a pořád slyším, jak příroda je úžasná jak  chodit ven do přírody, která nám dává pocit klidu a bezpečí, ale pak se z toho rychle umýt a zaplácnout to  chemikáliemi a kolik toho na sebe patláme…to je k zamyšlení… Dětství  a taky rodiče a všichni kolem  mě způsobili, to co teď žiju, ale je volba to zůstat v roli oběti nebo z toho vystoupit, protože  Ti všichni  to jistě mysleli dobře a jinak to prostě neuměly...je třeba jim to odpustit a p PUSTIT se toho. Bylo by toho mnohem víc, je  pro mě velká čest  pozorovat ty změny a to jak si krásně ženy stoupají do  svobody, protože svobodná a spokojená žena není ani ukřičená ani protivná ani nehraje zbytečné hry na oběti atd.. Krásné dny a díky  …někdy za se na viděnou na Pálavě  Mitra a Vonti…   www.cestyzeme.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články