*heart*LMN s milou a usměvavou Petrou Lamlovou a hosty - Veronika Kašáková + Kristýna Janáčková. Zajímavé, příjemné, inspirativní setkání v kouzelné atmosféře krásného kina Lucerna.
PŮLNOČNÍ *heart* LÁSKA *heart*
výpravné romantické drama film je natočen na motivy japonského filmu A Song to the Sun původní japonský název - Taijó no uta
Hlavní hrdinkou je sedmnáctiletá Katie , kterou jedinečně ztvárnila
Anabella Avery Thorne. Katie trpí vzácným a nevyléčitelným onemocněním při kterém je i sebemenší vystavení slunečnímu světlu smrtelné. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Společnost jí dělá nejlepší kamarádka a její otec, který o ní pečuje, chrání ji, učí ji a také ji fotografuje. Fotografování je jeho vášní. Ketie vyrůstá bez maminky, která jí zemřela když Katie byla malá holčička. Po mamince tíhne k lásce k hudbě. Sama se díky internetu a mamince naučí hrát na kytaru .Skládá si vlastní texty i hudbu.Vypisuje se tak z každodenních citů a prožitků. Část Katiina svět se otevírá na místním nádraží kde s radostí hraje pro cestující na kytaru. Její život se prudce změní, když jedné letní noci potká Charlieho
Patrick Schwarzenegger svou platonickou *heart*lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah plný *heart*lásky, poznání, života, splněných *angel*snů.....
Více neprozradím:) Tento film si zaslouží Vaší návštěvu....
Velice silný příběh, který Vás zasáhne.
I smrt Vás může obohatit.
Smutný, bolestivý osud Vaší blízké, milované osoby Vám může navždy změnit život v tom zlém, ale i v dobrém a ukázat Vám smysl a krásu života.
Musím se přiznat, že jsem konec proplakala a nebyla jsem sama.
https://www.youtube.com/watch?v=vsPTqR5778Q
Věrohodně ztvárněné, krásná hudba a překrásné texty
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...