Uobjektu, který patřil dříve k hradu je také stáj a v ohradě se pasou kravičky a býčci. Vždy se u této ohrady zastavíme něco i vyfotíme.
Po návštěve hradu a okolí s pokocháním se přírodou jsme se vydali do klidného prostředí- Konstantinových Lázní. Nejdříve jsme navštívili cukrárnu SRDÍČKO , kde jsme si dali vídeňskou kávu a palačinku. Poté už jsme se procházeli krásným lázeňským parkem . Zaujali nás keře rododendronů, vše už bylo krásně rozkvetlé a my nevěděli kam se máme otáčet dřív. Bylo toho moc, co se dalo fotit a my nezaháleli.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...