Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Příznaky

Co se stane, pokud se svým tělem nezacházíme přirozeně? Objeví se nemoc. A jak lze nemoc vnímat? co nám chce říci? Nemoc je naším přítelem a upozorňuje nás na to, abychom něco v našem životě změnili. Pokud několik dnů nebudeme jíst, co se začne dít? Budeme ztrácet energii, začne se nám motat hlava a tělo nám začne hlásit „Najez se!“ Energie je neutrální a celková kvalita našeho bytí na ní závisí. Je jen na nás, zda budeme šťastní či nikoliv. Svou přirozenou podstatu k ničemu nenuťme a tak pokud se cítím unavení, dopřejme svému tělu odpočinek, máme-li hlad, pak se najezme. Všechny nepříjemnosti existují proto, aby nám ukázaly, že něco není v pořádku a měli bychom se vrátit zpět na cestu. Věřte, že jak začneme naslouchat svému tělu a našemu vnitřnímu hlasu, budeme o mnoho šťastnější. Buďme sami k sobě vnímavější a pozornější.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články