U mateřské jsem hledala nějaký ten přivýdělek... Už předtím jsem byla zaregistrovaná na průzkumech veřejného mínění... Peníze za to nic moc, ale i tak to potěší... Nicméně jsem hledala dál.
A co jsem našla?
Našla jsem psaní článků.
Napřed jsem psala na Copyrighting.cz, tam to bohužel nevyšlo... Našla jsem další stránky a tam teď hledám práci. Nicméně nestačí mi obecné texty a recenze. Chci se naučit ještě psát PR články...
Našla jsem si ještě další stránky, kde jsem nabídla svou práci. Jsou tam i poptávky, tak hledám, co bych mohla udělat.
Musím se přiznat, že tohle mě fakt chytlo a chtěla bych se tomu věnovat víc. Chtěla bych, aby se ze zábavy stal přivýdělek a nakonec i práce.
Moje práce ve fabrice mě moc už nenaplňuje a tady jsem se opravdu našla... Je to něco, co mě naplňuje...
Kdybych našla něco, co bych mohla psát pravidelně pro někoho, nějakou firmu, šla bych do toho... I klidně teď.... Ale většinou je vše pryč a já potřebuji recenze, tudíž i proto beru tyhle stránky.
A co vy? Našli jste se v něčem?




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...