Tohle je příběh o 4 lidech, kteří se jmenovali:
Každý – Někdo – Kdokoliv a Nikdo
Byla důležitá práce, která měla být hotová a Každý si byl jistý, že to Někdo udělá.
Kdokoliv to mohl udělat ale Nikdo to neudělal.
Někdo se kvůli tomu rozzlobil, protože to byla práce Každého.
Každý si myslel, že Kdokoliv to může udělat – ale Nikdo si neuvědomil, že Každý to neudělá.
Skončilo to tak, že Každý obviňoval Někoho, zatímco Nikdo neudělal, co mohl udělat Kdokoliv.
Je vám to povědomé?
Já teda dnes dělám práci, kterou nemůže udělat Kdokoliv, nebo Každý, ale jen Někdo, a protože to za mě Nikdo neudělá, tak to dělám jáááá
Zajímá vás, co je to, co pro vás připravuji?
Napište ANO do komentáře,
tak alespoň zjistím, zda to vůbec Někoho zajímá, protože kdyby to Nikoho nezajímalo, tak ať to zbytečně nepíšu, jasné, že se může ozvat Kdokoliv a Každému, kdo napíše, odepíšu...... howgh
Přeji krásný víkend




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...