Vidím změnu, vidím všude, snad jednou pro všechny viditelná bude. Bude, pokud budou chtít. A jak? Jednoduše, stačí začít bdít. Do té doby, jsou plní nepohody. Pochmurnost, zatracenost, panika, ano, i já si tyto stavy kdysi silně prožila. Vůle má však vedla mojí cestu, nyní jest růže v rozkvětu. A proč? Páč rostu, víš? Stále blíže je mi nebeská výš. I ty můžeš zvládnout zemskou tíž, neboť cestu k sobě dávno víš. Dívám se dolů, vidím skrze mraky, jo i je vidím, taky. Kus cesty za mnou, stále kus přede mnou, nu což, není občas na škodu prodírat se mlhou. Nevidím, avšak vnitřní zrak mi napoví, naslouchej, na cestu k sobě Ti otázky vždy rád zodpoví! VÝZNAM Jak sám o sobě říká název, báseň je pro pokročilé, proto ne každý obsah pochopí;-) Symbolika mraků, které vidíme pod sebou: symbolizují zkoušky a těžkosti, které máme za sebou, ale přesto stoupáme. Koneckonců právě díky mrakům můžeme krásně vidět, jak jsme stále výš a výš ;-) ...
Pokud Tě zajímá, jak objevit svůj vlastní potencitál a využít jej ve své kariéře, vyzkoušej kurz Úspěch v kariéře od Mindful-life.
Pokud Tě zajímá práce s vlastními emocemi, doporučuji kurz Emoční inteligence od Mindful-life




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...