-
Oživme tuto tradici, která nás kdysi naplňovala radostí.
Čekat na dopis je kouzelné a číst ho ještě krásnější!
Pošle mi také někdo z Vás dopis nebo pohled?
Co říkáte na slogan "POJĎME SI PSÁT DOPISY, ČESKO!"
Co mě čeká? Koupit obálky, známky na dopis a počkat na kreativní sadu papírů a zdobítek z jednoho pěkného e-shopu, kde jsem nemohla některým věcem dneska odolat
O víkendu se chystám napsat dopis paní Jiřině, která se přihlásila do výzvy na mých stránkách onlinepokec.cz a je první zájemkyně o dopis. Mám radost a jsem moc ráda, že je to právě ona. Je moc hodná a velmi kreativní a pozitivní osůbka. Nemůžu se dočkat. Psaní mě baví.
Nevím, proč jsme se dokázali dobrovolně vzdát takové hezké věci, jako je psaní dopisů a vyměnili jsme to za psaní suchých smsek bez diakritiky. Ani pohledy se už neposílají, jaká škoda.
K Vánocům se pohlednice a dopisy hodí. Pojďme si je posílat navzájem






Blogerka Michaella
(obrázek z pixabay)




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...