Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Podzimní škola seberozvoje - 1. část záznam

"Bylo to úžasné, díky moc" 
"Anni a Evi, bylo to moc fajn, díky"
"Super povídání dámy, moc děkuji"
takýchto komentářů a zpětných vazeb se nám dostalo na naše páteční 1. živé vysílání v rámci našeho společného projektu s mou kolegyní Evou Strakovou 
Pokud jste se nestihla podívat, nevadí, zde najdete záznam vysílání a zdarma si můžete stáhnout i slíbené podklady včetně afirmace na strach, která rovněž zaujala.
Na této stránce školy seberozvoje najdete i harmonogram dalších živých vysílání a témata, o kterých budeme mluvit.
Pokud byste měla Anno jakékoliv dotazy k daným tématům, klidně nám napište do zprávy a my na ně budeme reagovat. 
Živá vysílání probíhají na mém facebookovém profilu, přidejte si mě do přátel,  zde: Anna Bartošová<<
Těšíme se u dalšího živého vysílání již tento pátek 30.10.2020 v 19 hod.  
S láskou a péči 
 
Anna 
 
P.S.: Přidejte se do mé fb-skupiny Akademie života, kde můžeme být v užším kontaktu a vzájemně se inspirovat. 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články