Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Otázka pro den dnešní den

Co bych dělala, kdybych neměla strach?

Tuto otázku si pokládám poměrně často. Vždy, když se rozhoduji, přemýšlím, volím možnosti, tak si pro sebe řeknu: Co bych dělala, kdybych neměla strach? A většinou pak jdu do toho. Strach se totiž rozplyne, pokud mu nedáme šanci.
 
Ano, to, co třeba zjistíme, může být pro nás i nepříjemné, bolestivé, zraňující, ale víme, na čem jsme. A s tím už lze něco dělat. Nejhorší jsou pochybnosti, domněnky, naše vykonstruované scénáře....
Ve filmu Koupili jsme ZOO je moc hezká myšlenka - stačí překonat prvních 20 s. Jenom 20 s., to se dá, ne? A je to tak. Pokud je  překonáme, jdeme do akce.
 
Každý z nás jsme někdy v životě svůj strach překonali. A pokud jsme to zvládli jednou, můžeme to zvládnout kdykoliv. Čelit svým strachům je cesta k osvobození. Vzpomeňme si na pocity vítězství, když jsme přes svůj strach do toho šli. Se strachem to  je totiž tak:  když před ním utíkáme, zvětšuje se a máme stále méně odvahy jít  i do věcí, kterých jsme se dříve tolik nebáli. Stejně tak je to i opačně, čím více strachů a obav překonáme, tím více odvahy získáme. 
 
Do čeho byste tedy šli, kdybyste strach neměli?
Video k tématu ZDE.
Proč otázka? Více info najdete ZDE.

Vaše Jitty J
  

Zdroj foto:Pixabay.com

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články