Oslava vítězství v soutěži Photogirl: Co pro mě znamená podpora publika
Krásné nedělní ráno, milé Ženy,
Všichni mi píšou, volají a chtějí vědět výsledky soutěže Photogirl, kde jsem soutěžila celých 8 měsíců, tak tady je mé hlášení *wine*
Photogirl publika alias Photobíč je můj nový titul a já si jedu v pondělí pro své nové auto, které jsem vyhrála. *wine*
Ani nevím, jak popsat atmosféru, kterou mi tam přijel udělat můj fanklub s transparentem v ruce :-D *smile*
Ani nevím jak popsat pocit, když jdete z náruče Jana Saudka, do náruče Michala Viewegha :-D ;-)
Po 8 měsících je konec, ale já vkračuju vstříc novým dnům a zážitkům *heart*
*heart* Hlas lidu, je hlas boží a pro mě je to víc, než titul Photogirl.
*heart* Díky všem za mega podporu, i tu virtuální.
V linku najdete výsledky celého vyhlášení a brzy video a fota z v finálového večera. :-)
http://www.photogirl.cz/novinka?id=233
Mějte hezkou neděli.
Mary *heart*


Zdroj foto: Mary Aušová




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...