Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

O ženské a mužské energii

Krásné odpoledne přeji. Venku nám svítí sluníčko, prostě parádní "sunshineday" tak, jak ho mám ráda. Sice si teď moc procházek neužijeme, ale já využívám čas kromě práce na home office a učení dětí také k určitému sondování svého nitra.   Jelikož jsme na stránkách ženy.sro, tak je zde většina čtenářek tvořena zástupkyněmi něžného pohlaví. Ale přemýšlely jste někdy nad tím, že v sobě máme vlastně ženskou i mužskou energii? Jin i Jang? Každá z nich tvoří jiný princip, ale ideálně by měly být v rovnováze.   Já na sobě pociťuji v poslední době jistou nevyváženost. Připadá mi, že současný svět na nás klade vysoké požadavky a ty mne "nutí" pohybovat se častěji v energii mužské. Celkem paradox, že? Blíže jsem se o tom rozepsala na svém blogu tady  http://sunshineday.cz/osobni-rozvoj/zenska-a-muzska-energie/ , ale opravdu moc by mne zajímal váš názor. Jak to cítíte vy? Jste více v mužské, nebo ženské energii? Nebo to zvládáte perfektně vybalancovat?
Těším se na vaše komentáře a přeji krásný slunečný den.   Jana sunshineday.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články