Profil na ženách sro může mít pravděpopodobně kdokoliv. Co když se jedná o nějakého úchyla. Myslím, že by to tomu dotyčnému nemělo projít. On si to asi ani neuvědomuje, ale mně osobně je to nepříjemné. Už se budu bát dávat jakékoliv příspěvky, fotky na tento web. Od jisté doby vím, že se soukromé fotografie nemají dávat na FACEBOOK. Jestli se vám to také nelíbí, tak bychom se měli spojit proti podobným lidem, ať se to nestává.
A co mi na emailiu nesedí: Nejdříve je napsáno, že je to žena, a pak píše, že mě viděl, co myslí tím, že jsem zodpovědná osoba.
Nebudu si kazit den a email zařadím do spamu a vám popřeji hezký den.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...