Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Neproste, DĚKUJTE

  Když prosíte, říkáte vesmíru, že něco nemáte, nebo něčeho máte nedostatek.Tento nedostatek žel posilujete tím, že na něho upíráte svoji pozornost. Jste v pozici prosebníčka.  Když děkujete, vyjadřujete vděčnost za to, co máte. Svoji pozorností to posilujete a i vesmír se vám odvděčí tím, že rozšíří a posílí ve vašem životě to, za co děkujete. 
Vděčnost rezonuje s vaším srdcem a vy se tak více otevíráte přijímání. Vezměte si tužku a papír a napište si to 
Jsem vděčná za každého a za vše, co mám ve svém životě. 
A děkuji i za tu možnost být v kontaktu s vámi, byť většinou virtuálně 
Jaký je váš názor a vaše zkušenosti s vděčností? Přeji všem krásnou a vděčností naplněnou neděli :-)   Podívejte se také na on-line seminář Žena a sebeláska? Ano! anebo 5 stupínků k sebelásce http://www.annabartosova.eu/zena-a-sebelaska/
 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články