Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Vysokou nemám a žiju

Dřív jsem studovala gympl a po něm šla automaticky na vysokou, nevěděla jsem kudy kam, tak zkusila marketing, ten se mě naštěstní chytnul a začal mě bavit...  Ve 3. ročníku v letním semestru, kdy už jsem měla hotovou bakalářku, nastal problém při jednom zápočtu. Zápočet se skládal z týmového projektu po 4 studentech. 

Nevybrala jsem si nejlepší tým.

Jedna spolužačka místo své části odevzdala plagiát.

Všechny 4 nás těsně před státnicema vyhodili.

Rodině jsem řekla, že o rok prodlužuju. To, že mě vyhodili jsem jim sdělila, až v listopadu. Přihlásila jsem se znovu na vysokou a tu stále stuju. Ale nikdo o tom neví. Kdyby to zase nevyšlo. Celá tahle situace mě donutila si najít práci. Teď je ze mě obsahový marketér se zaměřením na sociální sítě. Nic z toho, co dělám jsem se nenaučila na VŠ.   Takže nemám VŠ titul, ale žiju si krásně.    

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články