Narodila jsem se v bývalé Československé socialistické republice.
Tehdejší recept na spokojený život?
I když v roce 1989 přišla změna, moje hlava už byla naprogramovaná.
A můj vnitřní Poseroutka se dlouho řídil výše
uvedeným návodem.
Na prahu čtyřicátky ke mě přišel pocit, že život je přece bohatší, hlubší. Že to, co mám a dělám není úplné. Že mi něco chybí. Že nechci práci, kde mám sice jistou výplatu na účtě, ale má práce pro mě postrádá smysl.
Musela jsem se poprat sama se sebou. S tou mou částí, která nechce být vidět. Která se bojí toho, že přijde kritika. Která mě považuje za obyčejnou ženskou, která není ničím výjimečná a jedinečná. Která nemá co říct nebo napsat, protože ti ostatní jsou zkušenějším nebo mladší a dravější a hlavně už to všechno řekli.
Neprala jsem se sama. On se totiž Poseroutka umí velmi silně bránit a vymluvat se, že to se mnou myslí dobře. Pomohly mi a stále mi pomáhají techniky, kdy se setkám se svýmií pocity a postupně uvolňuju minulost, která je v mém těle schovaná jako energetický blok.
Stejné techniky používám při koučování klientek. Vím, že fungují. Mám přece vyzkoušeno na sobě :-)
Jak vidíte, můj POSEROUTKA prohrál.
Jste na tom podobně?
Potřebujete se zbavit svého Poseroutky?
Potřebujete být SAMA SEBOU?
Doporučuju si najít odborníka, který vám dokáže pomoct.
Držím palce!




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...