Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Návrat k focení :)

Ahoj po dlouhé době. :)    Už jako malou mě ve škole bavily síše ty kreativní ( pro některé) nedůležité předměty. Jako výtvarka, hudebka, nebo tělocvik :D  Díky cestování s rodiči ( a že jsem toho díky nim, navštívila fakt hodně) mě začalo bavit focení. Samozřejmě ze začátku jsme fotili ještě na staré fotoaparáty s vyvolávácím filmem. Postupně šla technika dál. A já se nakonec, hlavně díky tomu našemu cestování dostala k pořádnému foťáku, který jsem od našich dostala jako dar. Nejsem nijak výrzaně talentovaná fotografka. Prostě mě to jen baví, dělá mi to radost a řekla bych, že mi to pomáhá se i oderagovat. Velmi mě baví focení přírody, památek (cestování), ale také zvířat.  Zkoušela jsem několikrát i portrétní focení, ale nevím zda se setkalo s úspěchem. Nyní jsem se k této čisnnosti trošku vrátila. S manželem jsme pořídili nový objektiv, no a to je radost s tím fotit. I takový koníček umí zvedat náladu, někdy jsou to skvělé chvíle. Jen já, foťák a krásy kolem mě, které se snažím zachytit. Je to skvělý odpočinek a skvělý nástroj i prosti špatné náladě. A tak, co tímto vším chci také říct je, nebojte se mít svůj koníček, ať je jakýkoliv a i když se v něm necítíte úžasně talentovaní a podobně. O tom to není. Jen prostě dělejme, co nás baví a nenehcme si od nikho kazit tu radost z toho.  A tak, že jsem tak smělá, hodím vám sem pár vytvorů. :)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články