Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Návrat do práce

Dříve nebo později to čeká skoro všechny maminky, návrat do práce. Já jsem ještě během rodičovské zkusila pracovní pohovor do Komerční banky. Vzali mě a nás čekal nelehký úkol najít během 14 dní školku pro čerstvě dvouletého syna. Vše se zdařilo a já nastoupila 2.5.2016 jako osobní bankéřka na plný úvazek. Musím se přiznat, že to byl šok a přišlo mi, že nestíhám vůbec nic rodinu, domácnost, práci... :;( Po roce mi zaměstnavatel zkrátil úvazek,  i když to nebylo s ohledem na matku malých dětí, ale pouze z důvodu interních škatulat. Ať tak, či jinak pracovní doba na 6 hod. denně, je pro maminku malými dětmi naprosto SUPER. :-D Čím dál tím víc mi přijde, že se spousta velkých firem tváří "family friendly" nabízí 100+1 různých úvazků pro maminky, ale když přijde na lámání chleba, skutek utekl. Jak jste na tom Vy? Čeká Vás návrat do práce nebo už jste v pracovním procesu? A co zaměstnavatelé, vycházejí Vám jako maminkám vstříc?

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články