*sad* není to vždycky sranda,
*sad* někdy to i "bolí",
*sad* přijdou i chvíle, kdy pochybujete a chcete se na všechno vy...kašlat,
*sad* nastanou momenty, kdy byste nejraději nebyli,
*sad* máte i možná pocit, že je lepší, zase nastoupit někam do práce a prostě to "přežít do důchodu ",
jenomže... tu touhu a chuť to mít jinak prostě nejde ignorovat!
Dříve nebo později se ozve znovu! Můžete dělat něco, co vás nenaplňuje, ale budete šťastní? Budete mít sílu a energii v tom setrvat? Dalších 10, 20, 30 let? Opravdu?
NĚKDY to není sranda, ale stojí za to vytrvat!
Fakt jsem to chtěla několikrát vzdát! Vy...at se úplně na všechno, topila jsem se v depkách a pocitech, že jsem k ničemu.
Padá původní plán! Nedám to! Nedosáhnou toho, co jsem chtela! NIKDY!
Klapka, střih... Všední den, jedeme na hory, jdeme do lesa... Ano, Domi, můžeš jít "po o". To neva, že je "všední" den, klidně prijeďte, píšu kamaradce.
Proč? Protože jsem to NEVZDALA... I přes to všechno! Díky za to! Vesmíru, bohu, sobě... To je nakonec jedno, důležité bylo pochopit, že nemá smysl tlačit "na pilu", protože vše je tak, jak má být!
Každá "prohra" mi zároveň přinesla výhru v podobě zkušenosti, kterou jsem získala! Díky! Díky! Díky! *heart**heart**heart*
Dnes můžu říct svému synovi, že může dělat to, co miluje a předávat to dál! (momentálně to vypadá na traktoristu :) ... a co? :)... i tak na něj budu pyšná).
Cítíš, že i ty to chceš jinak?
Přidej se k nám na webináři zdarma zde: www.podnikajicimama.cz/7-navyku-uspesnych-lidi
Přidej se k nám na webináři zdarma zde: www.podnikajicimama.cz/7-navyku-uspesnych-lidi
S láskou a vděčností
Erika
www.erikacakorova.cz
PS: Nenech se zmást názvem, protože úspěch není jen o penězích, ale o naplněném životě, který stojí za to žít *heart*




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...