Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

NADĚJE JE SCHOPNOST VIDĚT SVĚTLO...

NADĚJE JE SCHOPNOST VIDĚT SVĚTLO...
i tehdy, když se topíme v naprosté temnotě. <3 Podobná slova pronesl i Desmond Tutu a mě inspirovaly k dalšímu zamyšlení nad tím, jak je vše v našich Životech propojené... jak vše se vším souvisí... ⭐️
Když se necháme vtáhnout do iluzorního světa Máji, uvěříme tomu, že jsme osamělí, že jsme vždy my, ti druzí a něco dalšího jedno vedle druhého. Když se necháme pohltit reálností tohoto duálního světa, uvěříme tomu, že jsme smrtelní: a tak se staneme hmotnými bytostmi, pro které je zcela právem Život ve hmotě vším. Když necháme své vědomí zastínit každodenními výzvami a problémy, uvěříme, že je podstatné se zaobírat tímto světem a tím, co se v něm děje a to nás zcela logicky vyděsí... Protože žít Život s tím, že jsme oběti vnějšího světa, na který nemáme vliv, zato který má vliv na nás a my jsme k tomu všemu ještě zranitelní a naše bytí není věčné... a možná ještě doplněné tím, že jsme tady každý sám sebe... to není veselá představa, viďte? Ale otázkou je, jestli jsme opravdu naší myslí a naším Tělem.
Jestli tenhle svět, který kolem sebe vidíme, je opravdu tak skutečný, jak se nám zdá...
Nebo jestli jsme opravdu všichni tak oddělení - osamocení, jak si myslíme... Je na každém z nás, čemu uvěří. Pravdu se stejně nedozvíme, nebo alespoň ne tady a teď. ⭐️ Takže jestli chceme věřit, že jsme oběti - pak se celý náš svět okolo nás bude vyvíjet tak, aby nás v této naší víře utvrdil. Pokud se rozhodneme věřit, že jsme Tvůrci našich Životů, pak nám Život bude přinášet takové situace, které nás posílí v tom, abychom Tvůrci opravdu byli. Je na každém z nás, co se rozhodneme vidět. V co se rozhodneme věřit... 
Jasně, není to procházka růžovým sadem. Je to drsný Matrix zbavený pozlátka, ale zato ryze pravdivý a upřímný. Možná není tak lákavý, jako pozice ubohé oběti, ale rozhodně v něm nechybí NADĚJE. Naděje na to, že je možné vše. ŽE STÁT SE MŮŽE PŘESNĚ TO, V CO VĚŘÍME. <3 Protože v tomhle světě, kde je vše možné, neexistuje tma, která děsí. Ale je tam jen tma, po níž vždy může přijít nové dobré ráno. ⭐️☀️ Je to na vás. Stačí se rozhodnout... <3 Krásný večer, Tvůrci. :) s Láskou Lenka #svetlo #tma #dualita #masnavyber #zmena #obet #tvurce #vsejevtobe #kvantovani #carovani #realita #iluze #koronavirus #prilezitost #zastaveni #spravnysmer #dokazesto #myjmsetvurci

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články