Jsem tak nesmírně vděčná za vás, za všechny úžasné duše, které tady poznávám.
S mnohými z vás už jsme se potkali i osobně a jsem nesmírně ráda, že ta přátelství ze sociálních sítí se prolínají i do skutečného.
"MŮJ ŽIVOT JE ZRCADLO
...pohled do zrcadla umožňuje růst a měnit se".
Určitě mohu měnit u sebe to, co mi vadí u druhých.
Ale také si uvědomte, že to, co obdivujete u druhých, máte i sami u sebe, jen tomu dovolte se projevit a žijte to.
Přeji vám krásný adventní čas i malá zastavení a nahlédnutí do svých duší.
A připomeňte si slova z včerejšího příspěvku: Malá duše a Slunce:
"Nikdy nezapomeňte,“ usmál se Bůh, „poslal jsem vám jen samé anděly." s láskou
Anna www.annabartosova.eu
www.akademiezivota.cz
A připomeňte si slova z včerejšího příspěvku: Malá duše a Slunce:
"Nikdy nezapomeňte,“ usmál se Bůh, „poslal jsem vám jen samé anděly." s láskou
Anna www.annabartosova.eu
www.akademiezivota.cz




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...