Hezký den, už jsem Vám před pár týdny psala, že jsme se vsadili s přítelem, že upeče perníčky - nevzdal se a opravdu perníčku upekl, ale což o to - já ho teď z tý kuchyně nemůžu dostat.
Vzhledem k tomu, že je strašnej komediant, potřebuje to mít i s dokumentací, takže si každý recept natáčí :D Takže pokud chcete vidět, jak chlap peče "mini bábovky" další video je tu - samozřejmě nechybí ani receptík a doporučené kuchyňské pomůcky. Takže pokud se zrovna nudíte, doporučuji se mrknout :D Někdy je to docela sranda :) - jen teď nevím, jak se ho z té kuchyně zbavím :D Ovšem taky čekám s čím přijde příště - toť, ale otázka, protože je to vždycky momentální nápad a jde se na to ! Holky přeji Vám krásné jarní dny - venku už je to opravdu super :)
https://www.youtube.com/watch?v=tfuPsn5rNnk&t=646s




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...